W tym tygodniu polecamy!

300x250_plecaki_wiosna

Obszerny dział poświęcony wyposażeniu, które jest niezbędne w terenie. Dowiedz się jak dzięki odpowiedniemu ekwipunkowi, zwiększyć swoje szanse!


 

Bransoletki paracord - praktyczny gadżet dla survivalowców

bransoletka paracordTen artykuł będzie przedstawieniem całkowitej nowości - moim zdaniem bardzo ciekawej dla każdego survivalowca i nie tylko. Chodzi o tytułowe bransoletki paracord, w które wplecione są nieśmiertelniki.

Czytaj więcej: Bransoletki paracord - praktyczny gadżet dla survivalowców

Jaki namiot kupić

W tym artykule chciałbym przekonać Was jak ważne jest posiadanie namiotu podczas każdej wyprawy.

Podczas wyprawy niezwykle ważne jest schronienie – to ono daje nam odpoczynek i zapewnia bezpieczeństwo. Podczas wyprawy mamy kilka możliwości zapewnienia sobie schronienia na przykład:

spanie w hotelu, hostelu lub schronisku. Jest to opcja najbardziej komfortowa oraz najbardziej kosztowna. Musimy także pamiętać że taka opcja noclegu zmusza nas do odpowiedniego planowania trasy i w pewien sposób ogranicza.

Czytaj więcej: Jaki namiot kupić

Niezbędny ekwipunek

W tym artykule porozmawiamy o niezbędnym sprzęcie który powinniśmy zabierać na swoje wyprawy. Poniższy wykaz przedmiotów nie jest żadną puszką survivalową, ani zestawem EDC tylko listą przedmiotów które znacznie ułatwią Twoje wyprawy – daje Ci 100% gwarancji że nigdy nie będziesz żałować że wziąłeś jedną z tych rzeczy ze sobą.

Czytaj więcej: Niezbędny ekwipunek

Bateria zewnętrzna

Masz problem z ładowaniem telefonu czy gps'a w terenie? Często przebywasz w miejscach w których nie ma gniazdek z prądem? Ten artykuł może Cię zainteresować! Poznaj urządzenie dzięki któremu brak prądu nie stanowi większego problemu.

Czytaj więcej: Bateria zewnętrzna

Na czym gotować w terenie

Jeżeli często przebywasz w terenie, zapewne zastaanwiasz się na czym przygotowywać posiłki. Oczywiście najłatwiej jest przygotowywać posiłki ognisku, jednak nie w każdej sytuacji jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak mam na to pewien sposób!

Czytaj więcej: Na czym gotować w terenie

Polecany Namiot

namiot tunelowyLekki namiot do zadań specjalnych. Niewielkie rozmiary, niewielka waga oraz cena sprawiają że tego typu produkt idealnie sprawdzi się podczas wędrówek po górach czy lasach. Zapewnia schronienie oraz jest wyjątkowo prosty w montażu. Idealny dla każdego łowcy przygód który ceni sobie wielkość i wagę swojego sprzętu.

Sprawdź szczegóły >>

Bądź bezpieczny

Na chwile obecną skuteczny gaz pieprzowy jest najprostszym i najłatwiejszym środkiem ochrony. Dzięki niemu nie musimy mieć fizycznego kontaktu z napastinkiem oraz mamy pewność że nie wyrządzimy mu krzywdy. Istotne jest by gaz papierzowy był renomowanej i sprawdzonej firmy, co będzie gwarancją skutecznego unieruchomienia napastnika na kilkanaście minut.

sprawdź szczegóły >>

Najciepleszy śpiwór

Ten ciepły śpiwór renomowanej firmy zapewni Ci spokojny, ciepły sen w nawet wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Zaawanowana technologia oraz materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym tego produktu. Obowiązkowy sprzęt dla każdego kto nie boi się zimy i nie zapada w sen zimowy.

Sprawdź szczegóły >>