W tym tygodniu polecamy!

300x250_plecaki_wiosna

Psychologia w survivalu

Witaj w dziale psychologia w survivalu, znajdziesz tutaj artykuły które pomogą Ci lepiej zrozumieć zachowanie ludzi w sytuacjach ekstremalnych. Zachęcam do czytania!


 

Psychologia przetrwania

Czy zastanawiałeś się kiedyś z jakimi myślami i stanami emocjonalnymi musi zmagać się osoba która znalazła się w sytuacji ekstremalnej? W tym artykule poruszam temat który jest kluczowym elementem w sztuce przetrwania.

Czytaj więcej: Psychologia przetrwania

Strach i panika - niezbędne informacje

Jeżeli ktoś mówi że się nie boi jest zwyczajnym kłamcą. Dlatego w tym artykule przedstawiamy problem odczuwania strachu wraz ze wszystkimi czynnikami które wiążą się z tym stanem emocjonalnym.

Czytaj więcej: Strach i panika - niezbędne informacje

Zasada stu procent

Co sprawia że jedni ludzie zawsze osiągają sukces, a inni ciągle odnoszą porażki? W tym artykule przedstawiam prostą koncepcję działania, która będzie pchała Cię prosto do celu.

Czytaj więcej: Zasada stu procent

Ostatnio na forum

Polecany Namiot

namiot tunelowyLekki namiot do zadań specjalnych. Niewielkie rozmiary, niewielka waga oraz cena sprawiają że tego typu produkt idealnie sprawdzi się podczas wędrówek po górach czy lasach. Zapewnia schronienie oraz jest wyjątkowo prosty w montażu. Idealny dla każdego łowcy przygód który ceni sobie wielkość i wagę swojego sprzętu.

Sprawdź szczegóły >>

Bądź bezpieczny

Na chwile obecną skuteczny gaz pieprzowy jest najprostszym i najłatwiejszym środkiem ochrony. Dzięki niemu nie musimy mieć fizycznego kontaktu z napastinkiem oraz mamy pewność że nie wyrządzimy mu krzywdy. Istotne jest by gaz papierzowy był renomowanej i sprawdzonej firmy, co będzie gwarancją skutecznego unieruchomienia napastnika na kilkanaście minut.

sprawdź szczegóły >>

Najciepleszy śpiwór

Ten ciepły śpiwór renomowanej firmy zapewni Ci spokojny, ciepły sen w nawet wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Zaawanowana technologia oraz materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym tego produktu. Obowiązkowy sprzęt dla każdego kto nie boi się zimy i nie zapada w sen zimowy.

Sprawdź szczegóły >>