W tym tygodniu polecamy!

468x146_srodki_na_owady

Partnerzy

Poniżej umieszczam listę stron i serwisów internetowych, z którymi współpracuje moja strona. Jeżeli i Ty chcesz dołączyć do tego grona, skorzystaj z Kontakt i napisz do mnie.


Palace Apartments Kraków to strona na której bez problemu znajdziemy OGROMNĄ liczbę apartamentów do wynajęcia na terenie Krakowa. Każdy z pokoi jest schludny i utrzymany na bardzo wysokim poziomie. Tajemnicą jest jak właścicielowi udaje się oferować usługę na tak wysokim poziomie, za tak przyzwoitą cenę.


Sposoby na przetrwanie - Szkoła przetrwania „TooleySurvival” powstała by zaktywizować naszą miejską społeczność. Celem naszego działania, jest wyciągnięcie z okowów miasta ludzi, w których wciąż tli się iskra życia, którzy chcą coś jeszcze zrobić, przeżyć ciekawą przygodę.

 

 Polskie góry


Na tym blogu nie przeczytasz o wyjazdach typu all inclusive samolotem pod parasolkę na plaży w Tunezji. Dominować tu będzie raczej turystyka spod znaku niskiej ceny i dużych wrażeń. Blog "fizyk w podróży".


Kompas Travel to ciekawa, barwna opowieść przedstawiająca fascynujące podróże po najdalszych i często najbardziej odosobnionych rejonach Azji.Blog z testami outdoorowego sprzętu!Portal dla ludzi z pasją!


WAY2A - your  way to adventure! Międzynarodowy portal dla podróżników, gdzie użytkownicy dzielą się swoimi trasami, zdjęciami i cennymi informacjami. Na stronie także można znaleźć niskobudżetowe przewodniki po miastach, które można ściągnąć na komórkę. Way2A pomaga też podróżnikom, którzy ciekawie dokumentują swoje podróże, bądź tworzą przewodniki po miastach, znaleźć sponsora kolejnej wyprawy. Przyłącz się!

 


Obowiązkowa strona o tematyce survivalowej www.survival.strefa.pl


Strona byłego oficera LWP, dawniej służącego w 6 Pomorskiej Dywizji Powietrzno Desantowej kpt w st. sp. Jana Ciecińskiego, na której umieścił swój dorobek autorski, w tym artykuły związane z survivalem, recenzje książek, a także wiele innych.


Portal na którym znajdziesz mnóstwo filmików związanych z survivalem!

SurvivalTube.pl - pierwszy w Polsce serwis wideo o tematyce survivalowej


Kwiaty Polski - serwis internetowy, na którym znajdziesz zdjęcia i opis ponad 600 roślin. Dzięki uprzejmości tego serwisu, mam możliwość umieszczania wielu zdjęć roślin, na łamach mojej strony.


 


 

ASG, krotoszyn, sgs, asg, air, soft, gun, samodzielna, grupa, szturmowa, sgskrotoszyn, sgskrotoszyn.pl, www.sgskrotoszyn.pl

 


 

Strona podróżnicza Ewy Zwierzyńskiej - Strona poświęcona jest moim zainteresowaniom i pasjom, a więc głównie fotografii i podróżom- tym bliskim i dalekim. Fotografuję od kilku lat, natomiast podróżami zainteresowałam się stosunkowo niedawno pod wpływem lektury książek podróżniczych, przede wszystkim Beaty Pawlikowskiej i Wojciecha Cejrowskiego. To dzięki nim odkryłam, że wcale nie trzeba wyjeżdżać na drugą półkulę, by zobaczyć coś niezwykłego i egzotycznego. Czasem wystarczy otworzyć szeroko oczy i umysł, by ujrzeć miejsca magiczne, dziką przyrodę nieustępującą dżunglom, a wśród niej ślady bytowania pierwotnych plemiom, starodawne zwyczaje i współczesnych szamanów!


baner

 


 

 

Ostatnio na forum

Polecany Namiot

namiot tunelowyLekki namiot do zadań specjalnych. Niewielkie rozmiary, niewielka waga oraz cena sprawiają że tego typu produkt idealnie sprawdzi się podczas wędrówek po górach czy lasach. Zapewnia schronienie oraz jest wyjątkowo prosty w montażu. Idealny dla każdego łowcy przygód który ceni sobie wielkość i wagę swojego sprzętu.

Sprawdź szczegóły >>

Bądź bezpieczny

Na chwile obecną skuteczny gaz pieprzowy jest najprostszym i najłatwiejszym środkiem ochrony. Dzięki niemu nie musimy mieć fizycznego kontaktu z napastinkiem oraz mamy pewność że nie wyrządzimy mu krzywdy. Istotne jest by gaz papierzowy był renomowanej i sprawdzonej firmy, co będzie gwarancją skutecznego unieruchomienia napastnika na kilkanaście minut.

sprawdź szczegóły >>

Najciepleszy śpiwór

Ten ciepły śpiwór renomowanej firmy zapewni Ci spokojny, ciepły sen w nawet wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Zaawanowana technologia oraz materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym tego produktu. Obowiązkowy sprzęt dla każdego kto nie boi się zimy i nie zapada w sen zimowy.

Sprawdź szczegóły >>