W tym tygodniu polecamy!

300x250_plecaki_wiosna

Koszmarna wyprawa

Koszmarna wyprawa” emitowana na National Geographic Chanel, podobnie jak „Miejski przekręt” nie jest programem o tematyce stricte survivalowej.

Czytaj więcej: Koszmarna wyprawa

Miejski przekręt

"Miejski przekręt" jest jednym z niewielu programów, które dotyczą miejskiego survivalu. W tym programie reporterzy National Geographic Chanel zwiedzają różne miasta na świecie pokazując nam w jaki sposób turyści są tam wykorzystywani, okradani i oszukiwani.

Czytaj więcej: Miejski przekręt

Dwa oblicza survivalu

"Dwa oblicza survivalu" jest niekonwencjonalnym podejściem do sztuki przetrwania. Otóż głównymi bohaterami są tutaj:

- Dave Canterbury, były sierżant armii amerykańskiej. Po zakończeniu swojej sześcioletniej kariery wojskowej przeniósł się na Florydę gdzie pracował jako rybak i kierowca. Na swoim YouTubowym kanale umieścił ponad 500 filmików, w których dzieli się swoją wiedzą z zakresu survivalu.

Czytaj więcej: Dwa oblicza survivalu

Czekając na apokalipse

"Czekając na apokalipse" jest nową serią dokumentalną emitowaną na National Geographic Chanel. W moim odczuciu jest to jeden z ciekawszych programów powiązanych niejako z survivalem. Do tej pory miażdżąca większość programów dotyczących survivalu pokazywała techniki które pozwalały przetrwać w dziczy. Nie oszukujmy się jednak że pewnego dnia obudzimy się pośrodku dżungli, zdani jedynie na własne siły.

Czytaj więcej: Czekając na apokalipse

Ostatnio na forum

Polecany Namiot

namiot tunelowyLekki namiot do zadań specjalnych. Niewielkie rozmiary, niewielka waga oraz cena sprawiają że tego typu produkt idealnie sprawdzi się podczas wędrówek po górach czy lasach. Zapewnia schronienie oraz jest wyjątkowo prosty w montażu. Idealny dla każdego łowcy przygód który ceni sobie wielkość i wagę swojego sprzętu.

Sprawdź szczegóły >>

Bądź bezpieczny

Na chwile obecną skuteczny gaz pieprzowy jest najprostszym i najłatwiejszym środkiem ochrony. Dzięki niemu nie musimy mieć fizycznego kontaktu z napastinkiem oraz mamy pewność że nie wyrządzimy mu krzywdy. Istotne jest by gaz papierzowy był renomowanej i sprawdzonej firmy, co będzie gwarancją skutecznego unieruchomienia napastnika na kilkanaście minut.

sprawdź szczegóły >>

Najciepleszy śpiwór

Ten ciepły śpiwór renomowanej firmy zapewni Ci spokojny, ciepły sen w nawet wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Zaawanowana technologia oraz materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym tego produktu. Obowiązkowy sprzęt dla każdego kto nie boi się zimy i nie zapada w sen zimowy.

Sprawdź szczegóły >>