^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere id Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam pharetra, tellus sit amet congue vulputate, nisi erat iaculis nibh, vitae feugiat sapien ante eget mauris. Aenean sollicitudin imperdiet arcu, vitae dignissim est posuere


Abc
Telephone: 666-977-944
e-mail: office@myhorse.com

My Horse....

Sprawdź to!

Organizujesz coś ciekawego? napisz do nas!Baner
Historia

Ostatnio na forum

Czekając na apokalipse

"Czekając na apokalipse" jest nową serią dokumentalną emitowaną na National Geographic Chanel. W moim odczuciu jest to jeden z ciekawszych programów powiązanych niejako z survivalem. Do tej pory miażdżąca większość programów dotyczących survivalu pokazywała techniki które pozwalały przetrwać w dziczy. Nie oszukujmy się jednak że pewnego dnia obudzimy się pośrodku dżungli, zdani jedynie na własne siły.

Dlatego właśnie „Czekając na apokalipse” wydaje mi się niezwykle ciekawy.

W programie poszczególne osoby pokazują jak przygotowywują się do różnego rodzaju sytuacji ekstremalnych (np. kryzysu ekonomicznego, klęsk żywiołowych, przebiegunowania ziemi etc.).

Najciekawszy w tym wszystkim jest fakt, że głównymi bohaterami nie są tutaj znani podróżnicy czy eks-komandosi lecz zwykli ludzie jak Ty czy ja.

Seria "czekając na apokalipse" pozwala nam podejrzeć różne techniki i metody przygotowywania się na godzinę „W”.

Jest to jedyny program w którym możemy zjechać do podziemnego bunkra wyposażonego we własny ekosystem i serwery na których znajdują się kopie wartościowych stron internetowych czy zajrzeć do domu ojca który uczy swoje dzieci sztuki przetrwania oraz harmonii z naturą.

Interesujący jest tutaj również kontrast pomiędzy ludźmi którzy zamienili swój dom w twierdzę której pilnuje kilkunastoosobowa armia, a ludźmi którzy zdecydowali że w przypadku zagrożenia uciekną w dzicz i będą żyli w zgodzie z naturą stroniąc od innych ludzi.

Oczywiście i tutaj trafiają się osoby których nie prowadzi rozsądek i potrzeba bycia przygotowanym, lecz czyste szaleństwo i brak konsekwencji w działaniu.

Niemniej jednak uważam że warto obejrzeć chodź kilka odcinków, ponieważ zaangażowanie i podporządkowanie swojego życia jednemu celowi jest naprawdę warte podziwu.

Copyrigcht © 2013 Fan Horse Blog