W tym tygodniu polecamy!

300x250_plecaki_wiosna

W tym dziale dowiesz się wszystkiego o bytowaniu w lesie. Oprócz standardowych opisów budowy szałasu, poznasz także niekonwencjonalne metody budowy schronienia, dowiesz się jak wykorzystywać schronienia naturalne, oraz przeczytasz o tym jak poprawnie zorganizować teren obozu. Dodatkowo jedyny taki artykuł w sieci: obozowanie kontra prawo - przeczytaj najnowsze regulację prawnę związane z działalnością i przebywaniem w lesie.


 

Jak zbudować szałas? - Survival

Ocena użytkowników:  / 0

Gdy gubisz się w lesie, warunki atmosferyczne są niesprzyjające, zbliża się noc, a w pobliżu nie ma miejsca, które nadaje się na kryjówkę, warto wiedzieć, jak zbudować szałas - o tym właśnie będzie ten artykuł. Zanim jednak, zaczniesz budować szałas, musisz wybrać odpowiednie miejsce.

Czytaj więcej: Jak zbudować szałas? - Survival

Schronienia w skałach i jaskiniach

Ocena użytkowników:  / 0

W tym artykule przeczytasz o schronieniach naturalnych. Jest to ważna kwestia, ponieważ często będziesz mógł wykorzystać to co da Ci matka natura, jednocześnie oszczędzając czas i siły.

Czytaj więcej: Schronienia w skałach i jaskiniach

Obozowanie, czyli jak przeżyć w lesie

Ocena użytkowników:  / 0

Noc jest okresem w którym człowiek powinien spać i regenerować siły po wyczerpującym dniu. Czytając ten artykuł dowiesz się jak zaplanować i przygotować życie obozowe, dzięki czemu spędzenie nocy pod gołym niebem będzie czystą przyjemnością.

Czytaj więcej: Obozowanie, czyli jak przeżyć w lesie

Obozowanie a prawo

Ocena użytkowników:  / 0

Dogłębny artykuł w którym przeczytasz jakie konsekwencje prawne wynikają z niewłaściwego użytkowania terenów leśnych.

Czytaj więcej: Obozowanie a prawo

Ostatnio na forum

Polecany Namiot

namiot tunelowyLekki namiot do zadań specjalnych. Niewielkie rozmiary, niewielka waga oraz cena sprawiają że tego typu produkt idealnie sprawdzi się podczas wędrówek po górach czy lasach. Zapewnia schronienie oraz jest wyjątkowo prosty w montażu. Idealny dla każdego łowcy przygód który ceni sobie wielkość i wagę swojego sprzętu.

Sprawdź szczegóły >>

Bądź bezpieczny

Na chwile obecną skuteczny gaz pieprzowy jest najprostszym i najłatwiejszym środkiem ochrony. Dzięki niemu nie musimy mieć fizycznego kontaktu z napastinkiem oraz mamy pewność że nie wyrządzimy mu krzywdy. Istotne jest by gaz papierzowy był renomowanej i sprawdzonej firmy, co będzie gwarancją skutecznego unieruchomienia napastnika na kilkanaście minut.

sprawdź szczegóły >>

Najciepleszy śpiwór

Ten ciepły śpiwór renomowanej firmy zapewni Ci spokojny, ciepły sen w nawet wyjątkowo ekstremalnych warunkach. Zaawanowana technologia oraz materiały najwyższej jakości są znakiem rozpoznawczym tego produktu. Obowiązkowy sprzęt dla każdego kto nie boi się zimy i nie zapada w sen zimowy.

Sprawdź szczegóły >>